4. listopadu (pondělí)

18:00 Městské divadlo Kolín, Studiová scéna Pod točnou - vernisáž výstavy Petr Štěpán: Chvalozpěvy

5. listopadu (úterý)

17:00 Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně - komentovaná prohlídka výstavy Změny a vize industriální architektury ve Zlíně 1989-2019

17:00 GHMP Colloredo-Mansfeldský palác, 3. patro, Praha - komentovaná prohlídka výstavy Květa Pacovská: Utíkejte na konec

17:30 GHMP Colloredo-Mansfeldský palác, Praha - přednáška Příběhy soch I.: Rodina Brokoffů a české barokní sochařství

18:00 Galerie Caesar, Olomouc - vernisáž výstavy Martin Mulač: Exuberance

18:00 Dům umění města Brna - přednáška Tomáše Valeše R´n´B v rytmu slavností: Castra doloris aneb smrtoslavná lešení a barokní Morava

18:00 Galerie Prostor 228, Liberec - vernisáž výstavy Adama Kašpara

18:00 Galerie kritiků, Praha 1 - vernisáž výstavy Ivan Langer: Sochobásně

18:00 Nová síň, Praha 1 - vernisáž výstavy Franta, Renoir, Brunclík

18:00 Leica gallery, Praha 1 - vernisáž výstavy Michela Arthura Martina

18:30 Národní galerie Praha, Veletržní palác, Praha 7 - Komentovaná prohlídka výstavy Alberto Giacometti (rezervace)

19:00 Studio Prám, Praha 9 - vernisáž František Novák: Člověk na papíře

6. listopadu (středa)

10:00 Národní galerie Praha, Schwarzenberský palác, Praha 1 - otevření nové stálé expozice Staří mistři

17:00 Galerie výtvarného umění v Chebu - přednáška Štěpán Vácha: Michelangelo I

17:00 Galerie Hollar, Praha 1 - komentovaná prohlídka výstavy Rostislav Vaněk: EXTYPO

18:00 Galerie Jiřího Jílka, Šumperk - vernisáž výstavy Jiří Kubový: Volně v prostoru

18:00 Muzeum hlavního města Prahy, Praha 8 -  EPOS 257: Dýmová hora, přednáškový cyklus - Antropologie bezdomovectví

18:30 Národní galerie Praha, Veletržní palác, Praha 7 - komentovaná prohlídka výstavy Alberto Giacometti

19:00 Muzeum umění Olomouc, Mozarteum - přednáška Ignác z Loyoly (1491–1556): život a dílo otce jezuitů

7. listopadu (čtvrtek)

17:00 Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem - vernisáž výstavy Hlava + sklo / Kubismus ze sbírek Západočeské galerie v Plzni

17:00 Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem - vernisáž výstavy Michaela Thelenová: Přes kopec

17:00 Galerie Hollar, Praha 1 -  uvedení knihy Deník Karla Demela a beseda s umělcem

18:00 Galerie Rudolfinum, Praha 1 - komentovaná prohlídka Daniel Pitín: Papírová věž

8. listopadu (pátek)

11:30 Národní galerie Praha, Veletržní palác, Praha 7 - komentovaná prohlídka pro seniory výstavy Alberto Giacometti (rezervace)

19:00 Museum Kampa, Praha 1 - vernisáž výstavy Ben Willikens: Prostory modernismu

9. listopadu (sobota)

14:00 Alšova jihočeská galerie, Hluboká nad Vltavou - vernisáž výstavy Mapa světa Karla Teigeho

10. listopadu (neděle)

14:00 GHMP, Bílkova vila, Praha 6 - komentovaná prohlídka Ateliéru Františka Bílka

14:00 Muzeum hlavního města Prahy - komentovaná vycházka Od Müllerovy vily starými Střešovicemi do evangelického sboru