Free Summer Events - Letní program v Galerii Rudolfinum 

Free Summer Events - Letní program v Galerii Rudolfinum
Galerie Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha 1 
1. červenec 2017 - 3. září 2017

Praha 1, Galerie Rudolfinum

V sobotu 1. července proběhne dernisáž výstavy současného německého malíře Eberharda Havekosta v Galerii Rudolfinum. Výstavní sály budou otevřeny až do 20:00. Poté bude následovat DJ set Mikuláše Růžičky na schodech před vstupem do galerie. 

65 dní trvající letní program Galerie Rudolfinum nabízí vizuální, hudební či divadelní představení, performance, diskuze, prezentace zahraničních hostů nebo večerní DJ sety. Akce se budou odehrávat na prostranství před vstupem do galerie, ve dvoraně Rudolfina nebo v přilehlém parčíku. K dispozici jsou také prostory Artparku, Café Rudolfinum nebo Kina Rudolfinum. Nabízíme workshopy a dílny pro nejmenší děti či speciální program pro zahraniční návštěvníky Prahy.


Od soboty 1. července až do neděle 3. září 2017 se v Galerii Rudolfinum a přilehlých prostorách bude konat Free Summer Events. Mezi umělci a projekty, které se na Free Summer Events v Galerii Rudolfinum představí, jsou například vystoupení divadelní skupiny SKUTR s představeními Bouře a Malá smrt, storytellingové představení nazvané Všecko je to pravda! hereček Evy Burešové a Marie Švestkové, interaktivní koncert umělců Petra Nikla a Ondřeje Smeykala nazvané Líheň, DJs Radia 1 a mnoho dalších.
Po celé léto poběží také tradiční Nedělní dílny pro děti v Artparku a filmová představení v Kině Rudolfinum. Všechny akce v rámci Free Summer Events jsou pro veřejnost zdarma.

Galerie Rudolfinum