3. února (pondělí)

4. února (úterý)

11:00 Galerie Caesar, Olomouc - Komentovaná prohlídka Post.Sprint.Special

16:30 Galerie výtvarného umění v Ostravě - Komentovaná prohlídka výstavy Jacques Callot: Zrcadlo světa

16:30 Galerie Rudolfinum, Praha 1 - komentovaná prohlídka pro pedagogy výstavy Michaël Borremans: The Duck

17:00 Západočeská galerie v Plzni - přednáškový sál, Pražská 13 - Zámek Kynžvart a jeho sbírky – přednáška

17:30 GHMP - Colloredo-Mansfeldský palác, edukační centrum, Praha 1 - Příběhy soch I.: Odkaz bratří Maxových v českém sochařství

18:00 Nová síň, Praha 1 - vernisáž výstavy František Hodonský: Přiznaná krajina

5. února (středa)

11:00 NGP - Palác Kinských, Praha 1 - Komentovaná prohlídka pro seniory | Václav Hollar a umění kresby

13:00 NGP - Palác Kinských, Praha 1 - Komentovaná prohlídka pro seniory | Václav Hollar a umění kresby

17:00 MKS Třebíč - Galerie Malovaný dům - vernisáž Marie Blabolilová: Moji přátelé

17:00 Obecní dům, Praha 1 - Komentovaná prohlídka výstavy Grafika roku 2019 s Ondřejem Michálkem, laureátem 25. Ceny Vladimíra Boudníka

17:00 Galerie Hollar, Praha 1 - vernisáž výstavy Šimon Brejcha: Kompost

18:00 Galerie Jiřího Jílka, Šumperk - vernisáž výstavy Alena Vršanská - Krajinou bez konce

18:00 Galerie Kaple, Valašské Meziříčí - vernisáž výstavy Filip Dvořák: Hora a mrak

18:00 NGP -  Klášter sv. Anežky České, Praha 1 - Komentovaná prohlídka výstavy Krásné madony v němčině

18:00 GHMP - Dům U Kamenného zvonu, koncertní sál, Praha 1 - Nový druh obrazového písma: fotografie v Devětsilu / přednáška Karla Císaře

18:00 Literární Kavárna Týnská, Praha 1 - vernisáž výstavy Praga Mater Urbium

18:30 NGP - Palác Kinských, Praha 1 - Komentovaná prohlídka výstavy Václav Hollar a umění kresby

18:30 NGP - Veletržní palác, Praha 7 - Diskuze Zdenka Felixe s Jitkou Hanzlovou

6. února (čtvrtek)

16:00 Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění - komentovaná prohlídka Post.Print | Sbírka grafiky Muzea umění Olomouc

17:00 Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Masarykovo nám. 24, Jihlava - vernisáž výstavy Sochy mluví

17:00 Moravská galerie v Brně - Místodržitelský palác - komentovaná prohlídka výstavy Brno předměstí Vídně

17:00 Horácká galerie v Novém Městě na Moravě - vernisáž výstavy Photographia Natura 2019

17:00 Západočeská galerie v Plzni - výstavní síň Masné krámy - Komentovaná prohlídka výstavy Sobě ke cti, umění ke slávě

18:00 GHMP - Městská knihovna, Praha 1 - komentovaná prohlídka výstavy Bedřich Dlouhý: Moje gusto s Mahulenou Nešlehovou

18:00 Galerie Rudolfinum, Praha 1 - komentovaná prohlídka výstavy Michaël Borremans: The Duck

18:00 Galerie Villa Pellé, Praha 6 - vernisáž výstavy Jana Horálková: Prostory úkrytů / Barbora Myslikovjanová: Rovnováha ticha

18:30 Moravská galerie v Brně - Místodržitelský palác - komentovaná prohlídka výstavy Brno předměstí Vídně

19:00 Nová galerie, Praha 2 -  vernisáž výstavy Kalamity - Michal Nagypal

7. února (pátek)

8. února (sobota)

14:00 GHMP - Colloredo-Mansfeldský palác, Praha 1 - komentovaná prohlídka historických interiérů Colloredo-Mansfeldského paláce

9. února (neděle)

14:00 GHMP - Bílkova vila, Praha 6 - komentovaná prohlídka Ateliéru Františka Bílka

15:00 NGP - Palác Kinských, Praha 1 - Komentovaná prohlídka výstavy Václav Hollar a umění kresby