2. prosince (pondělí)

18:00 Topičův salon, Praha 1 - vernisáž výstavy II. Salon české fotografie

18:00 Pragovka, Praha 9 - vernisáž výstavy Chiméra / Pragovka Gallery Pop-up

18:00 Pragovka, Praha 9 - vernisáž výstavy Jasmin Schaitl, Matěj Frank / Entering Continuities

18:00 Pragovka, Praha 9 - vernisáž výstavy Anežka Hošková / Lucifer's The Light Of The World IV

3. prosince (úterý)

17:00 Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně - vernisáž výstavy Pavla Malinová – Vztahotvary

17.00 Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem - Přednáška o výtvarné škole Bauhaus

18:00 Museum Monatnelli,Praha 1 - Komentovaná prohlídka Legenda in MeMoriam, Cornelia Renz & Belle Shafir

19:00 Studio PRÁM, Praha 9 - vernisáž výstavy Elementy

4. prosince (středa)

17:00 Dům umění města Brna - Komentovaná prohlídka výstavy Theodora Pištěka ANGELUS s Michalem Novotným

17:00 Galerie výtvarného umění v Chebu - přednáška Karel Holan

17:00 Západočeská galerie v Plzni, Masné krámy - přednáška Oskar Kokoschka: Portrét neznámého muže

17:00 Galerie Hollar, Praha 1 - vernisáž výstavy XXV. FESTIVAL KOMORNÍ GRAFIKY

17:30 (sraz před Lichtenštejnským palácem), Praha 1 - prohlídka SVATOMIKULÁŠSKÁ MĚSTSKÁ ZVONICE

18:00 Galerie Jiřího Jílka, Šumperk - vernisáž výstavy Radka Bodzewicz Doubravová: Oáza štěstí

18:00 Galerie Kaple, Valašské Meziříčí - vernisáž výstavy Marek Kvetan – Resaving

18:00 Galerie města Pardubic - vernisáž Time’s Up: SeatoxDetox

18:00 Galerie Emila Filly, Ústí nad Labem - vernisáž výstavy THE EARTH → CURRENT WAY OF LIVING

18:00 Galerie U Betlémské kaple, Praha 1 - vernisáž výstavy Ondřej Basjuk: MEMENTO ME

18:00 Národní galerie Praha, Veletržní palác, Praha 7 - Komentovaná prohlídka výstavy 1989

18:30 Galerie Moderna, Praha 1 - vernisáž výstavy Jiří Anderle: Opus magnum grafiky

18:30 Národní galerie Praha, Veletržní palác, Praha 7 - Komentovaná prohlídka výstavy Milan Grygar: 2019

19:00 Muzeum umění Olomouc, Mozarteum - přednáška Il Gesù v Římě: mateřský kostel jezuitů

5. prosince (čtvrtek)

16:30 Národní galerie Praha, Veletržní palác, Praha 7 - Komentovaná prohlídka výstavy Bydlení v umění

17:00 Moravská galerie v Brně - Komentovaná prohlídka výstavy CJCH 2019 + Tai Shani: Tragodía

17:00 Artinbox Gallery, Praha 1 - komentovaná prohlídka výstavy Svatá Anežko, všichni svatí, orodujte za nás

17:30 Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích, Galerie a muzeum litoměřické diecéze - vernisáž výstavy Cranach a severozápadní Čechy

17:30 Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích - vernisáž stálé expozice Na rozhraní času – Litoměřický biskup Emanuel Arnošt z Valdštejna

17:30 Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích - vernisáž Minigalerie – Krajinou matematických her

17:30 Galerie Václava Špály, Praha 1 - komentovaná prohlídka výstavy Stefan Milkov: Neklidné časy

18:00 Topičův salon, Praha 1 - vernisáž We Contemporary Art Show 2019

6. prosince (pátek)

18:30 Museum Kampa, Praha 1 - komentovaná prohlídka výstavy Mnohoznačnost struktur / dynamika sil

19:00 Galerie NoD, Praha 1 - vernisáž Ester Geislerová & Milan Mazúr: REENACTMENT

7. prosince (sobota)

15:00 8smička – zóna pro umění, Humpolec - Komentovka výstavou Retina: Možnosti malby (1989–2019)

8. prosince (neděle)

16:30 Muzeum umění Olomouc, Muzeum moderního umění - komentovaná prohlídka výstavy Post.Print