11. listopadu (pondělí)

12. listopadu (úterý)

17:00 Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně - komentovaná prohlídka výstavy Vladimír Vašíček (1919-2003): Stále ve vzniku

17:00 Západočeská galerie v Plzni, Masné krámy - komentovaná prohlídka výstavy Sobě ke cti, umění ke slávě

17:30 GHMP - Colloredo-Mansfeldský palác, edukační centrum, Praha 1 - Příběhy soch: Péče o fond veřejné plastiky GHMP – přednáška Martiny Vidnerové

18:00 Artinbox Gallery, Praha 1 - vernisáž výstavy Anežko Česká, všichni svatí, orodujte za nás!

18:00 Art & Event Gallery Černá labuť, Praha 1 - vernisáž výstavy Jiří Hauschka: Sovy nejsou tím, čím se zdají být

18:00 Galerie Gambit, Praha 3 - vernisáž výstavy Jan Lamr

13. listopadu (středa)

16:30 Galerie Kritiků, Praha 1 - komentovaná prohlídka výstavy Ivan Langer: Sochobásně v Síti

17:00 Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Komenského 10 - vernisáž výstavy Jan Hísek: Ostrov v lese

17:00 Fait Gallery, Brno - komentovaná prohlídka výstavy Karel Malich & utopické projekty

17:00 Dům umění města Brna - komentovaná prohlídka výstavy Theodor Pištěk: ANGELUS

18:00 Galerie Sýpka, Valašské Meziříčí - vernisáž výstavy Ondřej Filípek: Paralelní balanc

18:00 Karlin Studios - Kasárna Karlín, Praha 8 - vernisáž Daria Melnikova : Palette

18:00 Karlin Studios - Kasárna Karlín, Praha 8 - vernisáž výstavy Andrej Škufca, Black Market : Zero Hedge

18:00 NGP - Klášter sv. Anežky České, Praha 1 - Komentovaná prohlídka Sv. Anežka Česká – osobnost a kult. Dlouhá cesta ke svatořečení

18:30 NGP - Veletržní palác, Praha 7 - Komentovaná prohlídka výstavy Alberto Giacometti

14. listopadu (čtvrtek)

16:30 Muzeum hl. m. Prahy, Praha 8 - Místa sametové revoluce (Vycházka k výstavě Listopad 1989 v pražských ulicích.)

17:00 Horácká galerie v Novém Městě na Moravě - vernisáž výstavy Nekonečná dobrodružství Miloslava Havlíčka

17:00 Horácká galerie v Novém Městě na Moravě - vernisáž výstavy Josef Klimeš: Rovnováha

17:00 Horácká galerie v Novém Městě na Moravě - vernisáž výstavy Jan Kafka: Horácko a Podhorácko aneb Moje srdeční záležitost

17:00 Galerie výtvarného umění v Ostravě - vernisáž výstavy ZISKY 2018 GVUO. Kateřina Šedá: Bedřichovický poledník

17:00 Západočeská galerie v Plzni, Pražská 13 - vernisáž výstavy Listopad 1989 v Plzni objektivem Radovana Kodery

17:30 Galerie moderního umění v Hradci Králové - vernisáž výstavy Krajina skrytá uvnitř světa. Obrazy Orlických hor

18:00 Moravská galerie v Brně, Místodržitelský palác - vernisáž výstavy Brno předměstí Vídně

18:00 Galerie Rudolfinum, Praha 1 - artist walk spojený s prohlídkou výstavy Daniel Pitín a Jen Kratochvil

18:30 Muzeum umění Olomouc, Muzeum moderního umění - vernisáž výstavy 1989

19:00 NGP - Veletržní palác, Praha 7 - Grand Opening výstavy 1989 (V rámci projektu HAVEL NA HRAD!)

19:00 NGP - Veletržní palác, Praha 7 - Grand Opening výstavy Jitka Hanzlová: Tišiny

19:00 NGP - Veletržní palác, Praha 7 - Grand Opening výstavy Stanislav Sucharda 1866–1916: Tvůrčí proces

19:00 NGP - Veletržní palác, Praha 7 - Grand Opening výstavy Bydlení v umění

15. listopadu (pátek)

18:00 Galerie Klatovy / Klenová - Galerie U Bílého jednorožce, Klatovy - vernisáž výstavy Kosmos

16. listopadu (sobota)

14:00 8smička, Humpolec - Komentovka výstavou Retina: Možnosti malby (1989–2019)

18:00 NGP -  Klášter sv. Anežky České, Praha 1 - Komentovaná prohlídka zahrad kláštera sv. Anežky České

17. listopadu (neděle)

16:00 NGP - Veletržní palác, Praha 7 - Komentovaná prohlídka výstavy Alberto Giacometti