pondělí 31. srpna

10:00 Dům umění v Opavě - David Strauzz: Streetartové umění v akci

17:00 Antikvariát a galerii Bastion, Tábor - vernisáž výstavy František Bukeš: Transfigurace

17:30 Kulturní centrum Kaštan, Praha 6 - Vernisáž výstavy: Marcel Bárta - muchláže, tuše, Meotary

18:00 Jedna dva tři gallery - Petrohradská kolektiv, Praha 10 - vernisáž výstavy Veronika Čechmánková: So Far, So Close

úterý 1. září

09:00  Galerie Prostor 228, Liberec - Adam Štech

17:00 Výstavní síň Chrudim - vernisáž výstavy Pavel Šmíd: Nevěsta v červeném domě

18:00 Modern Art Gallery, Praha 10 – vernisáž výstavy Erik Binder: Kolem a Golem

středa 2. září

17:00 Obecní dům Opava - vernisáž výstavy Renáta Fučíková: Svět v ilustracích

17:00 Galerie výtvarného umění v Chebu - přednáška Adolf Loos, Mezi tradicí a pokrokem

18:00 NGP - Veletržní palác, Praha 7 - Komentovaná prohlídka výstavy Kurt Gebauer

18:00 Topičův salon, Praha 1 - vernisáž výstavy Postkonceptuální antikoncepce

čtvrtek 3. září

10:30 NGP - Veletržní palác, Parah 7 - Komentovaná prohlídka pro seniory výstavy NEBOURAT! Podoby brutalismu v Praze

17:00 Výstavní síň Panský dům, Kynšperk Nad Ohří - vernisáž výstavy Pavel Janouškovec: Když jsem šel krajinou

17:00 Dům umění Opava - vernisáž výstavy Naše mysl je větší než svět (odkaz Komenského v tvorbě členů SČUG Hollar)

17:00 Galerie umění Karlovy Vary - komentovaná prohlídka výstavy Milan Maur: Záznamy

17:00 GHMP - Dům fotografie, Praha 1 - diskuzní workshop s kurátorkami a jejich hosty k výstavě Fešandy ze šuplíků. Sudek a sochy

18:00 Galerie Vyšehrad, Praha 2 - vernisáž výstavy Veronika Holcová: Zrození Indiga

18:00 Galerie u Betlémské kaple, Praha 1 -  komentovaná prohlídka výstavy Michal Škapa: POLIS.

18:00 Galerie Václava Špály, Praha 1 - vernisáž výstavy Jiří Petrbok: Život hrdiny

18:00 Synagoga na Palmovce, Praha 8 - vernisáž výstavy Ivan Bukovský: Berešit – Svědkové a proroci

18:00 Dům umění města Brna - Komentovaná procházka BAM Po stopách Adolfa Loose

pátek 4. září

09:00 Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě - Tomáš Švéda: Zrcadlení

09:00 Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě - Pohádky z celého světa

10:00 Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem - Dominik Lang: Muž štíhlé ploché postavy...

10:00 Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem - Odvrácená tvář humoru: groteska, nadsázka a ironie v českém umění 2. pol. 20. st.

10:00 Novoměstská radnice, Praha 2 - Nejen Broučci Arch. Zdeňka Podhůrského

11:00 DOX, Praha 7 -  Nadia Rovderová: Fotofatal 1999 - 2020

11:30, 14:00, 16:00 - 8mička, Humpolec - 7+1: Byt sběratele (kterým provádí osobně hostitel a představí 100 děl ze soukromé sbírky)

17:00 Museum Kampa, Praha 1 - křest katalogu k výstavě Elusive Fusion - Alfons Mucha vs. Pasta Oner

18:00 Ateliér Josefa Sudka, Praha 1 - Sabine Reinfeld: Možné já, posedlé objekty – posedlé já, možné objekty

19:00 Museum Portheimka, Praha 5 - vernisáž výstavy Lukáš Kalivoda, Jakub Jansa: Matter of sensitivity

sobota 5. září

16:00 Galerie u Zlatého kohouta, Praha 1 - vernisáž výstavy Art house atelier uvádí

16:00 Muzeum Rýmařov - vernisáž výstav Miloslav Požár: Sex ve městě a Luboš Tesař: Pokusy a omyly

17:00 Galerie Ščigol, Praha 3 - vernisáž výstavy Taťána Havlíčková: Stěhování ptáků

neděle 6. září

14:00 GHMP, Praha 1 -  komentovaná prohlídka historických interiérů Colloredo-Mansfeldského paláce

16:00 NGP - Veletržní palác, Praha 7 - Komentovaná prohlídka výstavy NEBOURAT! Podoby brutalismu v Praze