pondělí 24. srpna

16:00 Cargo Gallery, Praha 5 - vernisáž výstavy Markéta Kolářová: Velká sešlost 

úterý 25. srpna

13:00 Galerie Zdeněk Sklenář, Praha 1 - zahájení výstavy Krištof Kintera: Neuropolis

17:00 Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně - komentovaná prohlídka výstavy Patrik Hábl – Synchronizace barvy

18:00 Fotograf gallery, Praha 1 - zahájení výstavy Matyáš Chochola (feat. Vojtěch Veškrna) – Magma

18:00 GHMP, Dům U Kamenného zvonu, Praha 1 - komentovaná prohlídka výstavy Antonín Kratochvíl: Fotoeseje s Pavlínou Vogelovou

18:00 Galerii kritiků, Praha 1 - vernisáž výstavy Jan Mika: Umění v segregaci - Praha maluje Berlín

středa 26. srpna

17:00 PLATO Ostrava - komentovaná prohlídka Kurátorky provázejí výstavou Skɪz(ə)m

17:00 Galerie moderního umění v Hradci Králové - Bílá kostka - komentovaná prohlídka výstavy Petra Malinová: Z úcty k hlíně

18:00 Galerie Jiřího Jílka, Šumperk - vernisáž výstavy Zuzana Luptáková Malénková: Paměť míst a věcí 

18:00 Galerie NTK, Praha 6 - vernisáž výstavy Loretta Lau - Konfese/Confession

18:30 NGP, Veletržní palác, Praha 7 - komentovaná prohlídka výstavy Sen ve snu: Edgar Allan Poe a umění v českých zemích

čtvrtek 27. srpna

16:00 Dům pánů z Kunštátu, Brno - tvůrčí dílna z cyklu Pro mě v Domě - Umělecká šipkovaná

18:00 Galerie Rudolfinum, Praha 1 - komentovaná prohlídka výstavy Unplugged

18:00 GHMP, Dům fotografie, Praha 1 - komentovaná prohlídka výstavy Fešandy ze šuplíků. Sudek a sochy s Hanou Buddeus: Originály a reprodukce

18:00 Městská galerie MY, Jablonec nad Nisou - setkání s malíři Adamem Kašparem a Zdeňkem Daňkem – dernisáž výstavy Krajina a příroda v obrazech malířů mladé generace

19:00 Muzeum umění Olomouc, Muzeum moderního umění - komentovaná prohlídka Šero i jas / Stvořená příroda s Šárkou Belšíkovou a Anežkou Šimkovou

pátek 28. srpna 

sobota 29. srpna

09:30 Stage Garden Gallery Crears, Rožnov pod Radhoštěm - zahájení výstavy Ivana Štenclová

09:30 Galerie Crears, Rožnov pod Radhoštěm - zahájení výstavy Dan Trantina

15:00 NGP, Schwarzenberský palác, Praha 1 - komentovaná prohlídka sbírkové expozice - Staří mistři: Příběhy oltářních obrazů

15:00 8smička – zóna pro umění, Humpolec - komentovaná prohlídka Bylo nebylo nebylo bylo: Sklo

16:00 Galerie Klatovy / Klenová – zámek Klenová - vernisáž výstavy Miloslav Chlupáč: OBRAZY, SOCHY, KRESBY

16:00 Galerie Ludvíka Kuby, Poděbrady - vernisáž výstavy Antonín Kroča: Na dřeň

18:00 Galerie moderního umění v Hradci Králové - dernisáž a komentovaná prohlídka výstavy Matyáš Chochola: Dějiny lidstva

18:00 Moravská galerie v Brně - Jurkovičova vila - komentovaná prohlídka Hradozámecká noc v Jurkovičově vile 2020

neděle 30. srpna

09:00 GHMP, Praha 2 - komentovaná procházka po Vyšehradě (v rámci cyklu přednášek Příběhy pražských soch a sousoší)

13:00 Galerie umění Karlovy Vary - Letohrádek Ostrov - dernisáž výstav „Odkud známe Vodníka a Polednici?“ a „Pravda/ Krása/ Posedlost"

15:00 Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích - komentovaná prohlídka výstavy Máchovskou krajinou

15:00 Galerie výtvarného umění v Ostravě - dernisáž a komentovaná prohlídka výstavy Pavel Nešleha: Vidět jinak

16:00 Městská galerie Panský dům, Veselí nad Moravou - vernisáž výstavy Tomáš Jan Dismas Bublák - obrazy