pondělí 10. srpna

18:00 Galerie XY a XY-1, Olomouc - vernisáž výstavy Lucie Veselá: Mezi Námi

18:00 Galerie NTK, Praha 6 - dernisáž a komentovaná prohlídka výstavy Salon Tchécoslovaque: Současná česká a slovenská malba

19:00 Prostor 39, Praha 3 - vernisáž výstavy Richarda Klimenta: Jak se daří Eskymákům?

úterý 11. srpna

10:00 NGP - Veletržní palác, Praha 7 - zahájení výstavy Karel Myslbek: Tiché drama lidské bídy

10:00 NGP - Veletržní palác, Praha 7 - zahájení výstavy Hermína Laukotová: Páry zemské

10:00, 14:00 Městské muzeum Rýmařov - komentovaná prohlídka výstavy Hedva Český Brokát

17:00 NGP Hotel Intercontinental, Praha 1 - architektonická procházka - Hotel Intercontinental – Mezinárodní svaz studentstva – Kotva

18:00 Hidden gallery, Praha 3 - vernisáž výstavy Marcela Putnová - Blok výstav studentů ateliéru Jiřího Petrboka

18:00 Centrum současného umění FUTURA, Praha 5 - vernisáž skupinové výstavy Země Slunce

18:00 Centrum současného umění FUTURA, Praha 5 - vernisáž skupinové výstavy Jeskyně a zahrada

18:00 Centrum současného umění FUTURA, Praha 5 - vernisáž výstavy Lukáš Karbus

18:30 Knihkupectví a galerie Xaoxax, Praha 10 - vernisáž výstavy Hugo Rocci: Ovoce a zelenina

středa 12. srpna

16:00 Galerie Rudolfinum, Praha 1 - vernisáž mezinárodní skupinové výstavy Unplugged

18:00 Zámek Nebílovy, Plzeň-Jih - vernisáž výstavy Jakub Stretti: Na vlně ticha

čtvrtek 13. srpna

16:00 Galerie města Pardubic GAMPA - Tvárnost paměti - festival umění pro veřejný prostor Pardubic

17:00 Muzeum umění Olomouc - Arcidiecézní muzeum - komentovaná prohlídka výstavy Galerie a muzeum litoměřické diecéze JAKO HOST Arcidiecézního muzea Olomouc s Helenou Zápalkovou

17:00 Oblastní galerie Vysočiny, Jihlava - vernisáž výstavy Patrik Hábl: Tělo obrazu

18:00 Centrum současného umění DOX, Praha 7 - komentovaná prohlídka výstavy Ultrasupernatural s umělci

18:00 The Chemistry Gallery, Praha 7 - vernisáž výstavy Sadofsky & Trantina: Víra a električtí psi

18:00 Oblastní galerie Vysočiny - Alternativa, Jihlava - vernisáž výstavy Šárka Pelikánová, Jan Poupě, Jakub Sýkora: TECHNO-COLOR

18:00 Dům umění města Brna, Dům pánů z Kunštátu - komentovaná procházka BAM: Po stopách Adolfa Loose

18:00 Galerie INDUSTRA Art, Brno - vernisáž skupinových výstav Unsayings a Occulting disk

pátek 14. srpna 

sobota 15. srpna

14:00 GHMP - Zámek Troja, Praha 7 - komentovaná prohlídka Zámku Troja

15:00 Galerie Pranýř, Městské muzeum Rýmařov - 1denní výstava studentů ateliéru grafiky Juraje Horvátha: VŠUP na Jeseníky!

neděle 16. srpna

14:00 GHMP - Bílkova vila, Praha 1 - komentovaná prohlídka Bílkovy vily