13. ledna (pondělí)

14. ledna (úterý)

16:00 MUO - Kavárna Muzea umění - 1. patro, Olomouc - vernisáž Jan Moravec / Výsledek pozorování

16:30 MUO - Muzeum moderního umění - Salon, Kabinet, Olomouc   - komentovaná prohlídka výstavy Art & Print s Helenou Zápalkovou

17:00 Muzeum umění a designu Benešov - Městská výstavní síň - vernisáž výstavy Hana Mikulenková: Small scale

18:00 GHMP - Dům U Kamenného zvonu, Praha 1 - komentovaná prohlídka výstavy Devětsil 1920–1931 s kurátorkou Alenou Pomajzlovou, Jakubem Potůčkem a Petrem Ingerlem

18:00 Leica Gallery Prague - vernisáž výstavy Leony Telínové "Malý les"

15. ledna (středa)

15:00 NGP - Palác Kinských, Praha 1 - Komentovaná prohlídka výstavy Václav Hollar a umění kresby

16:30 NGP - Veletržní palác, Praha 7 - Komentovaná prohlídka pro pedagogy | 1989

17:00 Městské kulturní středisko Třebíč - Výstavní síň Předzámčí - vernisáž výstavy Třebíč mým objektivem

17:00 GAVU - Velká galerie, Cheb - vernisáž výstavy Peter Lang: Island

17:00 GAVU - Malá galerie, Cheb - vernisáž výstavy David Hanvald: Bez retuše

17:00 GAVU - Opus magnum, Cheb - vernisáž výstavy Ilja Jefimovič Repin: Podobizna Jefima Vasiljeviče Repina, umělcova otce

17:00 Západočeská galerie v Plzni - výstavní síň Masné krámy - přednáška Cesta do hlubin sběratelovy duše – dva příklady

18:00 NGP - Veletržní palác, Praha 7 - Komentovaná prohlídka výstavy 1989

18:30 NGP - Palác Kinských, Praha 1  - Komentovaná prohlídka výstavy Václav Hollar a umění kresby

16. ledna (čtvrtek)

17:00 Moravská galerie v Brně, Místodržitelský palác - Komentovaná prohlídka Tajemství barokního paláce

17:00 Dům umění v Opavě - vernisáž výstavy Tibor Červeňák: Doteky

17:00 Dům umění v Opavě - vernisáž výstavy Libor Veselý: Praxe divočiny

17:00 Dům umění v Opavě - vernisáž výstavy Pavilion 02

18:00 GHMP - Městská knihovna, 2. patro, Praha 1 - Model, asambláž, obraz / komentovaná prohlídka s Barborou Kundračíkovou k výstavě Bedřich Dlouhý: Moje gusto

18:00 Arcimboldo, Praha 1 - vernisáž výstavy Jakub Špaňhel: Pět světel nad vodou

19:00 DOX - Centrum současného umění, Praha 7 - vernisáž výstavy Jiří David: Jsem tady

19:00 Leica Gallery Prague - vernisáž výstavy Milota Havránková – Pohled z okna

17. ledna (pátek)

18:00 Galerie U bílého jednorožce v Klatovech - vernisáž výstavy Vladimír Levora (1920 - 1999)

19:00 Museum Kampa, Praha 1 - vernisáž výstavy Lubomír Přibyl: Liniemi k prostoru

18. ledna (sobota)

Černošice, Dobřichovice a Řevnice - Vetřelci a volavky s GHMP – komentované procházky s Pavlem Karousem (odjezd: 12:25 ze stanice Praha Smíchovské nádraží, sraz: na nástupišti)

19. ledna (neděle)

15:00 NGP - Palác Kinských, Praha 1 - Komentovaná prohlídka výstavy Václav Hollar a umění kresby

16:00 NGP - Veletržní palác, Praha 7 - Komentovaná prohlídka výstavy Jitka Hanzlová: Tišiny