pondělí 7. června

úterý 8. června

16:00 Dům umění města Brna, Dům pánů z Kunštátu, Galerie G99 - vernisáž výstavy Reinhold Zisser: Lávka-Notgalerie

17:00 Divadlo Oskara Nedbala, Tábor - vernisáž výstavy Skupina F: Duše jako múza

18:00 Galerie Jilská14, Praha 1 - vernisáž výstavy Kateřina Komm: Viteál 

18:00 Galerie Villa Pellé, Praha 6 - vernisáž výstavy Pasta Oner: 20th Century Cabinet

19:00 UMPRUM, Praha 1 - vernisáž výstavy KURTOVI: Ateliér veškerého sochařství k osmdesátkám Kurta Gebauera

středa 9. června

14:00 NGP, Veletržní palác, Praha 7 - komentovaná prohlídka pro seniory Dřevo/řez

14:00 Museum Montanelli, Praha 1 - zahájení výstavy Tajemný kabinet profesora Beneše

17:00 Dům umění města Brna - komentovaná prohlídka výstavy Tady a teď!

17:00 Muzeum umění Olomouc, býv. budova Přírodovědecké fakulty UP - interaktivní prohlídka Re-vize: HEJ-ČIN!

17:00 Východočeská galerie v Pardubicích, Dům U Jonáše - vernisáž výstavy Veronika Daňhelová a Pavel Havrda

17:00 Východočeská galerie v Pardubicích, Dům U Jonáše - vernisáž výstavy Léto u moře: Mořská esence ze sbírek VČG

17:00 Východočeská galerie v Pardubicích, Dům U Jonáše - vernisáž výstavy Architekti z českých zemí a počátky turismu na chorvatském Jadranu

17:00 Východočeská galerie v Pardubicích, Dům U Jonáše - vernisáž výstavy Evžen Sobek: Blue Dreaming

18:00 Galerie Václava Špály, Praha 1 - vernisáž výstavy Alena Anderlová: Iluze rovnováhy

18:00 Galerie Jiřího Jílka, Šumperk - vernisáž výstavy Pavel Preisner: Bdělé snění

čtvrtek 10. června

16:30 Galerie 4, Cheb - vernisáž výstavy Vladimir 518: "Drobné korekce"

17:00 GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác, Praha 1 - komentovaná prohlídka výstavy Monika Immrová: Tříbení s autorkou a kurátorkou Ivou Mladičovou

18:00 Dům umění města České Budějovice - vernisáž výstavy Petr Stolín Architekt

pátek 11. června

17:30 Galerie moderního umění Roudnice nad Labem - komentovaná prohlídka výstavy Koncepty zrcadlení a Galerijní noc

sobota 12. června

8:30 GHMP, Karlův most, Praha 1 - komentovaná procházka po Karlově mostě (v rámci cyklu přednášek Příběhy pražských soch a sousoší)

15:00 8smička, Humpolec - procházka výstavou Ruka na konci ramene

neděle 13. června

10:00 - 19:00 GHMP, Zámek Troja, Praha 8 - víkend otevřených zahrad v Zámku Troja