6. ledna (pondělí)

7. ledna (úterý)

11:00 MUO - Muzeum moderního umění, Olomouc -  Komentovaná prohlídka Post.Sprint s Davidem Hrbkem

17:00 Krajská galerie výtvarného uěmní ve Zlíně - Komentovaná prohlídka výstavy Pavla Malinová: Vztahotvary

18:00 Nová síň, Praha 1 - vernisáž výstavy Katarina Brunclíková: Půvab uvadání

18:00 GHMP - Dům fotografie, Praha 1 - Neuvěřitelná dobrodružství Lukáše Jasanského & Martina Poláka / diskuse k výstavě J/P/K Jasanský Polák Karny

18:00 Galerie Prostor 228, Liberec - vernisáž výstavy Martin Salajka

8. ledna (středa)

16:30 NGP - Veletržní palác, Praha 7 - Komentovaná prohlídka výstavy Bydlení v umění | Máme otevřeno

17:00 Galerie Hollar, Praha 1 - vernisáž výstavy JUBILANTI HOLLARU 2020

18:00 Galerie Jiřího Jílka, Šumperk - vernisáž výstavy Vít Cimbura: Tváře, dlažby, periferie

18:00 Galerie V zahradě, Kolín - vernisáž výstavy Lenka Březinová: Kresby

18:00 Galerie současného umění a architektury, České Budějovice - vernisáž výstavy Roman Brichcín: Kresby

18:00 NGP - Veletržní palác, Praha 7 - Komentovaná prohlídka výstavy 1989 | Máme otevřeno

18:00 NGP - Klášter sv. Anežky České, Praha 1 - Komentovaná prohlídka výstavy Krásné madony

18:00 Literární Kavárna Týnská, Praha 1 - vernisáž výstavy Libuše Voldánová - Moře má láska

9. ledna (čtvrtek)

16:30 Topičův salon, Praha 1 - komentovaná prohlídka výstavy Jiřího Mědílka Pozorování

16:30  NGP - Palác Kinských, Praha 1 - přednáška Kresba a její sběratelství. Nejen v době Hollarově

17:00 Západočeská galerie v Plzni - komentovaná prohlídka výstavy Architekt Pietro Nobile v Čechách. Neoklasicismus mezi technikou a krásou

17:30 Galerie Václava Špály, Praha 1 - komentovaná prohlídka výstavy Šimon Brejcha: Zahradničení

10. ledna (pátek)

11. ledna (sobota)

 14:00 GHMP - Dům U Kamenného zvonu, Praha 1 -  komentovaná prohlídka Domu U Kamenného zvonu zaměřená na historii objektu

15:00 NGP - Schwarzenberský palác, Praha 1 - komentovaná prohlídka Představujeme sbírkovou expozici Staří mistři

12. ledna (neděle)

14:00 GHMP  - Bílkova vila, Praha 6 - komentovaná prohlídka Ateliéru Františka Bílka

15:00 NGP - Veletržní palác, Praha 7 - Komentovaná prohlídka výstavy Stanislav Sucharda 1866–1916: Tvůrčí proces

17:00 Dům umění města Brna - Komentovaná prohlídka Theodor Pištěk ANGELUS