8. dubna (pondělí)

18:00 - Galerie Národní technické knihovny, Praha 6 - vernisáž výstavy sochařů Rudolfa Valenty a Petra Demka

9. dubna (úterý)

17:00 Galerie Jaroslava Fragnera, Praha 1 - moderovaná debata Vliv a odkaz Bauhausu

17:30 GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác, edukační centrum, Praha 1 - přednáška Příběhy soch: Josef Mařatka a Bohumil Kafka ve sbírkách veřejné plastiky GHMP

18:00 Uměleckoprůmyslové museum v Praze - Plejády skla 1946 - 2019. Komentovaná prohlídka

18:30 Art & Event Gallery Černá labuť, Praha 1  - vernisáž výstavy Dana Trantiny: Me Too Too Me

18:30 DSC Gallery, Praha 1 - vernisáž výstavy Dereck Hard Photography - Co nám zrcadlí autismus

10. dubna (středa)

16:30 Galerie výtvarného umění v Ostravě - ŠEST - Prezentace studentů FU a PdF OU

17:00 Galerie výtvarného umění v Chebu - vernisáž výstavy Svoboda + Palcr: Vidět sochy

17:00 Galerie výtvarného umění v Chebu - vernisáž výstavy Paweł Althamer a Artur Żmijewski

17:00 Dům umění Ústí nad Labem - vernisáž výstavy Adéla Matasová: Nekonečná konvergence

17:30 Dům umění Ústí nad Labem - vernisáž výstavy Jaroslav Prokeš <bez předmětu>

18:00 Galerie Kaple, Valašské Meziříčí - vernisáž výstavy Wojciech Lawnicki 9 2 5

18:00 Národní galerie, Klášter sv. Anežky České, Praha 1 - komentovaná prohlídka Dílo sezóny: Pieta z Bílska

19:00 Galerie Emila Filly, Ústí nad Labem - vernisáž výstavy A co nám zbývá teď?

11. dubna (čtvrtek)

16:00 Moravská galerie v Brně, Pražákův palác - DĚTSKÁ VERNISÁŽ VÝSTAVY BOUDNÍK

16:30 Muzeum umění Olomouc, Muzeum moderního umění - komentovaná prohlídka výstavy Místo činu: Pécsi Mühely

17:00 Galerie Františka Drtikola v Příbrami - vernisáž výstavy Volného seskupení 12/15 - Pozdě, ale přece

17:00 Divadlo Oskara Nedbala, Tábor - Vernisáž v DON galerii | Jaromír 99 - Face to Face

18:00 Moravská galerie v Brně, Pražákův palác - vernisáž výstavy VLADIMÍR BOUDNÍK

18:00 Moravská galerie v Brně, Pražákův palác - vernisáž výstavy FRASER BROCKLEHURST: PILLOW TALK

18:00 Galerie Millennium, Praha 1 - vernisáž výstavy Zlomky. Pocta Renému Roubíčkovi

18:00 Galerie Villa Pellé, Praha 6 - vernisáž výstavy ilustrací Renáty Fučíkové: Příběhy

18:00 GHMP, Dům fotografie, Praha 1 - komentovaná prohlídka výstavy Fotografie 1973–2018 s autorem Jiřím Hankem

19:00 Centrum současného umění DOX, Praha 7 - vernisáž výstavy Kryštof Kaplan: TENZE

12. dubna (pátek)

18:00 Galerie U Bílého jednorožce, Klatovy - vernisáž výstavy KAREL ŠLENGER

19:00 Life Is Ours - Gallery, Praha 3 - B&W Festival a vernisáž - první festival černobílé analogové fotografie

13. dubna (sobota)

10:30 Národní galerie, Šternberský palác, Praha 1 - Výtvarná dílna pro mládež (13 let) a dospělé Vítání jara

14:00 GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác, Praha 1 - lektorská prohlídka historických interiérů Colloredo-Mansfeldského paláce

15:00 Galerie Josefa Jambora, Tišnov - Modrotisková dílna

14. dubna (neděle)

14:00 GHMP, Bílkova vila, Praha 6 - lektorská prohlídka Ateliéru Františka Bílka

15:00 Národní galerie, Veletržní palác, Praha 7 - komentovaná prohlídka výstavy Otevřený depozitář Umění Asie

16:00 Uměleckoprůmyslové museum v Praze - Prohlídka historické budovy UPM s lektorkou