Miloslav Moucha - Píseň písní, Bereshit
Velká radost I
Jiřina Hanke Jitka Válová Dvě z Kladna
„FLORA MYSTICA II“
„TŘETÍ SPOLEČNA VÝSTAVA OBRAZŮ“
100 + 1 Hollar
Marianna Machalová-Jánošíková
Chihuly – Libenský – Brychtová
MUZEJNÍ NOC BENEŠOV
Josef Blecha - Poznej svoji hvězdu
Ondřej Kopal - Yurmikmik
Za krásami Evropy
Léto s Mánesem
Jakub Matuška aka Masker | Breathe Motherfucker!
Daniel Balabán – Tanec života
Jan Zrzavý – Melancholie
Kresby starých mistrů ze sbírky Arcibiskupství olomouckého
Lenka Falušiová, Jan Maštera, Jan Uldrych - Vizuální mytologie
Record: Sukces je náš, neúspěch je její tajemství cesty světla
Santiago Calatrava: Art and Architecture
Igloo 9
Jak lesy myslí
Knihovna biskupa Karla z Lichtensteinu-Castelcorna
Reality Show - Reálné obrazy ve virtuálním světě
Rudolf Němec
Aleš Hnízdil: Genetický kód vědomí
Libor Pisklák
Festival m3 / Art in Space
#DATAMAZE / Datové bludiště
Krištof Kintera – JSEM KUS KLACKU NATŘENEJ NA BÍLO
Jimena Mendoza: Lo
Stranger Than Paradise / Podivnější než ráj
František Kupka / člověk a země
ALEŠ RŮŽIČKA - HORTUS
Jakub Sýkora
PETR DUB - PROJEKTIVNÍ TEST
#GVP50
Cecil Beaton
Anna-Marie Neduhová Kosmohrátky & Džungle
Počasí času
Artspace Germany
JSME KURÁTORY!
Pia Linz – Locations / Místa
Dočasné struktury 1
Lepenkové modely nové budovy Národní knihovny
Teskný démon – Karel Hlaváček
Karel Hlaváček – Prostibolo duše
Mezinárodní sochařský festival Sculpture line
Praha 1848 →1918
Tomáš Vavříček _ PTÁCI PIJOU LANĚ
CRASHTEST 8: UMPRUMEM 92/93
Torzo - Jindřiška Jabůrková, Petr Bardaševský
Kraj krajiny
E-GLASS: Kulturní zlato dolního Slezska
MILAN KNÍŽÁK / ŽÍT JINAK
Otakar Slavík, Radost z malby
ART WEEK 2018 Petr Dub / Hermann R. není doma
Eliáš Dolejší - Kryštof Kaplan - Vojtěch Míča - Sáva Spirova - Erika Velická
Wunsiedelské vodní hry
Jan Smetana a jeho škola
Petr Brožka, Kateřina Burgertová, Eliška Fialová - Jen způsob jak neříct, co doopravdy chci
Tváří v tvář / tête-à-tête
Iren Stehli - Druhý život
Ján Vasilko
Kdo je vítězem?
Spektrum - vznik nového vizuálního jazyka GVUO - Robert V. Novák, Zuzana Burgrová
Anatomie skoku do prázdna. Rok 1968 a umění v Československu
Slovanská epopej
Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more
Ondřej Basjuk
Národ sobě
Ousteckej destilát
Romana Drdová / Primitive Syndicat Intervence finalisty Ceny Jindřicha Chalupeckého 2017
Oh, to je lehké být chytrý, když někdo všecky tyhle otázky nezná
Ladislav Karoušek 1926–1991
Sudek, Funke, Drtikol
Vabank – Ateliér knižní grafiky a ilustrace VŠUP
Buntes Gold / Peru očima současných německých výtvarnic
Malíři skupiny 12.15 ve sbírkách GAVU Cheb
Victor Vasarely - Ter-F2
umění z guggingu.!
Paříž krásná a inspirující
Alex Webb - výběr z díla fotografa
Alamode /aneb/ jak udělat dojem
Hommage à Anna Fárová k 90. nedožitému výročí narození
Zdena Šafka | Mezi tkaním a malbou
Josef Sudek - Privatissima 10. - 70. let
Petr Pelzmann - Il Bagno Santo
Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje
Jacques de Gheyn II (1565−1629)
Tomáš Ruller: Perform-Made – Udržitelné záblesky
The Story of Czech Design. From Cubism to the 21 Century
Diplomové práce FAVU VUT v Brně
Na viděnou Diplomanti FaVU
Květy a kytice v lidovém a naivním umění a v díle Marie Kodovské
Obhajoby a Klauzury kurzů / Scholastika
Gloomy Sunday (massakr vol. 3: Hungarian madness)
Jaroslav Šerých - Smalty
Kateřina Štenclová, Kristýna Šormová Propustné světy
Milan Flajžík - Moja cesta