Jiří Valoch
Eliáš a Eliáš
Deana Kolenčíková: Zeď má vždy dvě strany
APART collective: A part of Monolith
Alžběta Prouzová – Vjemy, rysy, obrysy
Ellen von Unwerth - WILD WILD WEST
Jiří Kolář − Aristokrat umění – legenda světové koláže
Květy a jiné světy
Putování do pohádky a zase zpátky
Duše jako múza
15 let studia DRAWetc.
Jakub Matuška aka Masker | Release: sítotisk/ dokument/ katalog
Miloš Michálek: Záznamy
Karel Pauzer, Hana Purkrábková - Bytosti
Josef Prodělal − Fotografie
Metznerbund
Michael Čtveráček
Rudolf Jakubek
Plný kontakt
Lustr 4 »» nejzábavnější festival ilustrace
Martin Zet: Denis
Nová vizuální identita GHMP
Stanislav Libenský Award 2016
Cena Jindřicha Chalupeckého − Finále 2017
Clemens von Wedemeyer − Nebeská havěť
Tenkrát v Evropě − Čeští umělci v totalitních režimech 1938–1953
Zatiaľ je to tak ako to je
Natalia Dominguez Rangel - Izotropie
Vlastislav Hofman – Pocta invenci
Tereza Zelenková: Had, který zmizel v díře ve stěně
Silvia Krivošiková - Exhibice
Metahaven − Truth Futurism
Ripple Effect – Dominový efekt
Martin Pawera / Dvě slunce
Vize pro město Benešov podle studentů katedry architektury ČVUT
Svět ve vitríně
Fenomén ateliéru papír a kniha − autorské knihy a objekty studentů J. H. Kocmana
Jakub Švéda − Techovirus
Maya Štechová: Skamalálá
Jaroslava Bendová - Prozření / enkaustika
Energetika prostoru
Hilsneriáda − Masaryk jako disident uvnitř davu
BAD FLASH // Started '17 - residents of StartPoint Prize
Biafra ducha − Studenti z třetího světa v Československu
Melodram
RE:creation // Virtual Wellness
Jasan Zoubek
Hanka Kontriková fotografie
Pasta Oner − Art Is Truth
Zpřístupněná místa: Fieldoffice Architects + Šeng-jüan Chuang
Cirkus pictus − Svět cirkusu v českém umění 1800-1950
George Grosz − Cirkus
Mému strýci ke 105. narozeninám Michal Cihlář – zátiší / Karel Hladík – plastika
Osobní výběr VI − studenti Gymnázia Cheb
Alžběta Skálová − Rostlinopis
5KV − 5 let umění a designu v Kvalitář Gallery
Vladimír Komňacký – Převyprávěné město
Světlo v obraze − český impresionismus
Editions of Light vol. 3
Jan Gemrot - Podivná figurace
Pavel Baňka – Blízkost
Směle ber hračku Směr
Marie Hladíková & Dušan Tománek - Dům 2 / Pištění
Adam Štech
Jitka Kopejtková a Pavel Holeka
Lubomír Přibyl – Retrospektiva − k autorovým osmdesátinám
Metastázy obrazu
1917 - 2017 !? Utopické vize
Petr Dub − Ytilaerbox
Nový zlínský salon 2017 - Laureáti cen VII. Zlínského salonu mladých
Georges Kars
Čs koncept 70. let
Signal festival 2017
Dočasný depozitář – kresba: případová studie 2 (česko-polská verze)
Osobní krajina
Pavel Opočenský − Nucleus
Peter Märkli – Kresby
Čestmír Krátký
Katarína Hládeková − Klíčová slova
Pavel Holas
Jozef Jankovič − Plynutí času
Volume doprava − Příběhy bigbítu V Poohří 1960-2000
Objektivem Pražského fotografa
František Štěpán – Výběr z díla
Hollar dnes
Jiří Kornatovský − Style Declarative
Ludmila Jandová − Mezi nebem a zemí
Podoby a příběhy – portréty renesanční šlechty
Aleš Brázdil
Alessandra Svatek a Artur Magrot – Ne/nahýbejte se z oken
Slezská Ostrava v proměnách času
Fotograf Festival 2017
Svatopluk Klimeš - Oheň do papíru nezabalíš
Art For A Better World
Obnova Pražského hradu 1918-1929
Sigurður Atli Sigurðsson: Everyday Fortune
Jan Zdvořák - Vzor
Knap, Lomová, Puchová
Jakub Špaňhel − Kytky na prodej
Startpoint 2017 – Cena pro diplomanty evropských uměleckých škol