Jubilanti Hollaru 2024
14. skupinová výstava
Jiří Načeradský
Biblické příběhy na renesančních iluminacích
Eduard Ovčáček: Bez názvu
Ondřej Přibyl: Modely & konstanty
Richard Kočí
Jan Dvořáček: Krajina za obrazem
Josef Hubáček: Mořský záliv (Cap Ferrat), 1931
Pedagogové a posluchači. Akademie výtvarných umění v Praze 1969 - 1989
Jan Šrámek: Ohrožené druhy. Architektonické dědictví 1958-1989
Michal Škapa: Light Years
Na jedné lodi. Na jednom břehu
Petr NIKL, Ondřej SZOLLOS, Honza SAKAŘ, Ivan ZUBAL: TRPASLÍK, ŠROTO A NÁČELNÍCI
Lenka Falušiová: Území ticha
Jindřich Štreit: Ústav nebo domov...
Radost
Sofie Švejdová: Princip zrcadlení / Obrazy
Dobroslav Halata: Znovu a jinak
CS.KOMIKS.23 & Pocta Rychlým šípům
Ivo Sumec: Člověčí věci
Když čas je vším
Tomáš Kališ: Cesty
Výstava členů SVUM a SVUT
Kristýna Matalová: My všechny
17. Cena kritiky za mladou malbu 2024
Z ateliérů členů UVU pardubického regionu
Jak se naučit létat dle Markéty Hlinovské a Petra Faltuse
Lachland: Svět postapokalyptického romantika Adolfa Lachmana
Martin Jelínek
Martin Janíček: Vnitřní systém
Richard Pachman: Světlo
Karlovarský salon 2024
Museum pro futuro
STOpy Pravoslava Rady
Jiří Kačer: Kámen a papír
Dana Lindenthalová: Obrazy
Martin Manojlín: Grafika a exlibris
Vlastimil Nenadál: Trans naturalis
Matouš Hrbek
Sice moc nereaguju, ale vše sleduju / West point 2024
Matouš Hrbek: To je dneska krásně na tom venku
ML: Mých 70 pokusů o koláž
Jednota umělců výtvarných
Vojtěch Luksch: Still Life With Message Box
Žofia Dubová
Táňa Macholdová a Marie Lhotová: Interakce bytí
Jaroslav Hovadík: Objekty 1963 - 2003
Renáta Fučíková: Na scénu!
Wang Xin: V temné jeskyni
Michal Gabriel: Tváří v tvar
Jaroslav Valečka: Horizonty
Diametrální řez
Tereza Zichová: Neboj!
Martin Gerboc: Oko za oko, zub za zub!
O tobě / Z nejmladší ženské malby a sochy
Jiří Straka: Mlčení
Photographia natura 2023
Tomáš Garrigue Masaryk ve Vítkovicích
Zdena Fibichová: Keramika a kresby
Malý princ Elišky Podzimkové
Jakub Flejšar: Mezi hmotou a stínem
Vladislav Turský a Jan Turský
Marie Ban: O LESE, O KRAVÁCH A TAKY O LIDECH
Karíma Al-Mukhtarová: First Principles
Mário Birmon, František Dvořák, JaZoN Frings, Michal Pustějovský: Heuristický algoritmus
Michaela Spružinová: Pohlednice z pouště
Tina Hrevušová: UNEXPECTED EXISTENCE
KAFKAESQUE
Milan Maur: Stíny, rastry, doteky
Daniel Klose: Quis Evadet (Kdo unikne)
Jiří Votruba: Clear up
Richard Štipl: Cognitive dissonance, objects and paintings
Irena Armutidisová ml.
Dana Sahánková: Mundus Invisibiles
Art Grand Slam
Petra Bašnáková: Born of sand and sun
Sebastiano Tomasso, Aidan Zukowski: Critters
Klára Sedlo: Proměna
Diferencované struktury
Olbram Pavlíček | Korpsepunx: stress prosthetics
Plastika drobná a drobnější: Josef Václav Škoda
Martina Skala: Voyage
Vratislav Karel Novák: Stále v pohybu
Anna Sklenářová: V okamžiku
Agostino Carracci a Benátky
Petra Jovanovská, Krzysztof Bartnik: Dialog
Staré umění ze sbírky Galerie výtvarného umění v Ostravě
Zbyněk Sedlecký: Zrcadlo
Tichý/Smutný Smutný/Tichý
Dagmar Filípková: Pouť krkonošská a jiné krajiny
Veronika Zapletalová: Domy...?
Alžběta Kumstátová: Bezprostřední poznání
Bylo – ne – bylo
David Možný: Without You
Michaela Spružinová: Z louže do louže
Secese a symbolismus ve sbírkách Galerie výtvarného umění v Náchodě
U nás – Obrazy (z) města Náchoda
Heptameron | Surrealismy a sen renesance
Výstava ateliérových prací studentů Fakulty architektury ČVUT