Opening date Exhibition
Friday, 07 February 2020  Mistr z Mondsee The Master of Mondsee Vídeň, Belvedere
Thursday, 06 February 2020 Sochy mluví The statues speak Jihlava, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě [Masarykovo náměstí 24]
Wednesday, 05 February 2020 Antonín Hudeček ve sbírce GAVU Cheb Antonín Hudeček in the Gallery Collections Cheb, Galerie výtvarného umění v Chebu
Wednesday, 05 February 2020 Filip Dvořák: Mountain and cloud Valašské Meziříčí, Galerie Kaple
Tuesday, 04 February 2020 400 ASA: Prostě dokument 400 ASA: Simply Documentary Praha 1, Galerie hlavního města Prahy - Dům fotografie
Friday, 31 January 2020 Wilhelm Leibl – Umění vidět Wilhelm Leibl – The Art of Seeing Vídeň, Albertina
Friday, 31 January 2020 Helena Lukas: Missing in Action Helena Lukas: Absence Praha 1, Artinbox Gallery
Thursday, 30 January 2020 Jiří Kubový Jiří Kubový Benešov, Muzeum umění a designu Benešov — Hlavní budova muzea
Thursday, 30 January 2020 Luboš Plný Luboš Plný Benešov, Muzeum umění a designu Benešov — Hlavní budova muzea
Thursday, 30 January 2020 Lukáš Musil Lukáš Musil Benešov, Muzeum umění a designu Benešov — Hlavní budova muzea
Wednesday, 29 January 2020 David Claerbout: Olympia David Claerbout: Olympia Praha 1, Galerie Rudolfinum
Monday, 27 January 2020 Tomáš Smetana: Příběhy věcí Tomáš Smetana: Stories of things Virtuální galerie, Art for Good
Friday, 24 January 2020 Geometrické struktury: Pocta Zdeňku Sýkorovi Geometric struktures: Tribute to Zdeněk Sýkora Liberec, Oblastní galerie v Liberci
Friday, 24 January 2020 Josef Führich: Živly Josef Führich: Elements Liberec, Oblastní galerie v Liberci
Friday, 24 January 2020 Podstata malby Adrian Altman, Matyáš Maláč, Vít Svoboda The Essence of Painting: Adrian Altman, Matyáš Maláč, Vít Svoboda Liberec, Oblastní galerie v Liberci
Wednesday, 22 January 2020 Michaël Borremans: The Duck Michaël Borremans: The Duck Praha 1, Galerie Rudolfinum
Tuesday, 21 January 2020 Imaginárium Divadla bratří Formanů a jejich přátel Imaginarium of The Forman Brothers Theatre and friends Příbram, Galerie Františka Drtikola
Thursday, 16 January 2020 Ilja Jefimovič Repin: Podobizna Jefima Vasiljeviče Repina, umělcova otce Ilja Jefimovič Repin Portrait of Artist´s Father Cheb, Galerie výtvarného umění v Chebu
Saturday, 14 December 2019 Arnulf Rainer Arnulf Rainer Mnichov, Pinakotéky
Friday, 13 December 2019 Raphael in Berlin Berlín, Státní muzea Berlín