Nová generace: ozvěny Grafiky roku
Josef Bolf: Některé (ne všechny) budoucnosti
BAOABC. Jak a proč vzniká kniha pro děti
Peter Oriešek, Kryštof Hošek: Soma Sema
Milan Novotný: Nedat se zmást barvami
Bedřich Rozehnal
O městě, krajině, umění: Olomouc 1919-1989
Nazli Kaya: Mimochodem
Jiří Petrbok
Umění volá! / FAVU
Květy, ryby, štíři tuší Petra Nikla na rýžovém papíře
SUPŠ Jihlava-Helenín: Quick Response
Tereza Říčanová: Černá zvířata
Matej Krén: Mnemocinema
Jakub Tajovský: ReVize
Karolína Rossí: Ve světě džinů
Sestup do propasti / esence symbolismu
Hannes Egger: Everything´s Changed - Nothing´s Changed
Artur Magrot: Canis Lupus
Jiří Načeradský (1939 - 2014): Době navzdory
Zdeněk Smetana: Křemílek, Vochomůrka, Rákosníček a jiné bytosti kouzelného světa… a ještě mnoho dalšího
Ľudovít Fulla: Zvěstování, Nanebevstoupení, Narození v Betlémě
Mária Bartuszová
Můj milý Ježíšku 2020
Náchodský výtvarný podzim
Maciej Sypniewski: Się Sobie Siebie Sobą
1796⁠–⁠1918: Umění dlouhého století
1918⁠–⁠1938: První republika
1930⁠–⁠současnost: České moderní umění
Ladislav Vlna: Love or fight
Lucia Tallová: Looking Through
Marek Meduna: Motivy
Galina Miklínová: Muzeum Lichožroutů - vstup vítaný!!!
Vánoční výstava
Vánoční směska
Jacob Broms Engblom: Observations I
Miloň Novotný: Mezi námi lidmi
30 let Střední umělecké školy Ostrava / absolventi, pedagogové a žáci
Tři generace rodiny Škrabánků: Procházet temným lesem
1673 | Kabinet pro biskupa
Tereza Zelenková: Mrtvý jazyk
Miroslav Polách: Open end
Nad slunce krásnější - Plzeňská madona a krásný sloh
Monika Immrová: Tříbení
Minulé století – dvacet osobností
Posledních padesát let
Andrea Králová: Všechny krásy světa
Zimní salón 2020
Praha na talíři
Příbramské betlémy – tradiční i netradiční
Architekt Miroslav Řepa a jeho svět
Atlas nových souhvězdí
Art Prague 2020
Vánoční pop-up market Domu umění Ústí nad Labem
Ohlédnutí
Laura Limbourg: Let Me Tell You a Story About
Mekuc nespí
Jakub Tytykalo: Sidewinding
Julie Winterová Mezerová: Lesem, Polem
Skupinová výstava
Xiao Quan: Portréty K.
Jaromír Šimkůj: V prostoru
Nejkrásnější české knihy roku 2019
Arcidiecézní muzeum Olomouc JAKO HOST Galerie a muzea litoměřické diecéze
Běla Kolářová z cyklu Minigalerie
Martin Mainer: Past
Staří mistři II
Letem Bornovým světem
Dagmar Šubrtová: Stella Maris
Vojtěch Rada / Daniel Vlček / Josef Bolf: Měkká aréna / Next Song / Spannungsbogen
Proměny krajiny CHKO Žďárské vrchy
Bedřich Baroš (1936-1974): Soužití s uměním
Zlínský okruh VII
Barbora Bálková: Kunstkabinet
Jan Švankmajer: Všechnu moc imaginaci!
Fenomeander
Siegfried Herz: O lásce
Vanitas
Magdalena Jetelová: Mezi místem a prostorem
Peter Paul Rubens a mistři rytci antverpští
Poezie a Performance - Východoevropská perspektiva
Zuza Banasińska: Fix it in post
Voda - Proměny obrazu živlu v českém umění 19. - 21.st.
Comenius 1592–1670. Doba mezi rozumem a šílenstvím, Jan Amos Komenský a jeho svět
Pět století na zubra neplatí
Ivana Lomová: Zastavení v běžné chvíli
Alena Matějka: Omnia mea
Vladimír Janoušek
Zbyněk Sedlecký
Michaela Labudová: Present Absence
Pro potěšení v neklidné době…
Šárka Hrouzková: Rezivění (otisky rzi, frotáže, koláže)
Jubilanti Hollaru 2021
Jakub Špaňhel v kostele
Vítězové bílé stopy
Socha, plastika, objekt. Kolektivní výstava vybraných sochařů
Afrah Shafiq: Sultanina realita
Eva Koťátková: Rozhovory s monstrem
Vladislav Mirvald: Dnes přilétli špačkové
Jan Rousek: Nájemníci času