Suck the Sack
Vasil Stanko: Rodinný portrét
Mies v Brně / Villa Tugendhat
J. Dabernig, A. V. Janssens, Ž. Kempinas, K. Sander, B. Viola, M. Vongrej, H. Zobernig: Umění snížené diference
Mikuláš Medek: Nahý v trní
Mikuláš Medek: Nahý v trní
Lukáš Kliment, Tomáš Pergler: Ohromné maličkosti
David Minařík, Filip Švehla: Hned i zítra bude líp
Lenka Černota: Vlk se proměnil v planetu a potom se stal skvrnou
Jarmila Janůjová: Krajina času / malba a kresba
Poutník, jenž se vrací
Petr Bureš, Kateřina Kulanová, Jan Vybíral, Vojtěch Rada, Ondřej Pelikán: White Plastic
Light Underground
Be Medial!
Oldřich Plíva: 4 6 4 6 7 4
Na Magistrále: Československá legie v Rusku jako literární inspirace
Paříž, věčná láska
Petr Válek: Přítvory (a jiná havěť)
Zbyněk Janáček, Andrea Uváčiková, Mira Macík: SPOLU
Adéla Matasová: Dialog - Grafiky a reliéfy ze sbírek GU KV
Pravda / Krása / Posedlost / II. České umění 2. poloviny 20. století
Ateliér Malby AKU Bánská Bystrica
Jana Farmanová: ENSO – kruh
Czech Press Photo 2019
Josef Jambor: Souznění s krajinou
MEZISVĚTY
Kamil Linhart - 100 let
Burian – Křivinka, Petr Pelčák, Rusín & Wahla: Stavby a projekty 2009 – 2019
Okruh Kruhu. Kruh výtvarných umělkyň 1920-2020
Otakar Novotný (1880 – 1959)
Diana Winklerová: Po-city
DŮM x MUD
FAKTICKY: Fakticky
Johana Střížková: The Great Oxidation Event
Michal Škoda: Kontinuální dotyky
Jan Vlček: Don Quijoti
Vladimír Říha: Skrytá malba
Jaroslav Kyša, Richard Loskot: TMA PŘEDSTAV
Kde jsou lvi? / Ubi sunt leones?
Situace
Bohumír Matal: Podvečer s Giorgiem de Chirico 
Dělník je smrtelný, práce je živá
K soutěži...
Adriena Šimotová: Mapování prostoru – Tělo kláštera (Hostinné)
Dům umění v Ostravě
Gimme me a big great smile - Laura Limbourg
Vize obrazu
Emil Filla a Mánesáci na Malši
Jitka Fischerová: Hledání
Petr Stanický: Jiný prostor
Pavel Opočenský: Epidemie
Jaroslav Franc: Krajina i příběh
Jiří Hilmar: Nalézat ztracenou rovnováhu
KODEX 1085 – rukopis zblízka
Finis Terrae
Michal Ranný 1946 – 1981
Pavla Malinová a Anna Hulačová (host výstavy) intervence finalisty Ceny Jindřicha Chalupeckého č. 24
Josef Čapek: Grafická tvorba ve sbírce Oblastní galerie Liberec
Markéta Hlinovská a Veronika Holcová: Srdce na tahu
Rembrandt: Portrét člověka
100 x 100: Hommage à Jan Rajlich
Rajlich 100: Jan Rajlich & Bienále Brno
Rajlich 100: Jan Rajlich – Art & Design
David Hanvald: Rukopis převzít nejde!
Rafani
Kateřina Štenclová: Retro
Artdialog - Meziprostory 2020
Jan C. Löbl: Looking for 20´
Veronika Vlková: Tiše poslouchej
Dům umění
Ondřej Maleček: Lesní zátiší aneb lyrická zkratka
Diplomantky FaVU
Skrytý řád a vnitřní podstata jedinečnosti historických měst České republiky
Vlastimil Elšík a Boris Jirků: Barvy přátel
Stanislav Diviš: Květy z ráje
Jiří Kolář: Babyluna
Barbora Bieylonovič: TICHO! |...pssst!
Lukáš Fibrich: Kreslím rád a je to na mně doufám znát
Karel Prášek
Studio Upupaepop: Řez dudkem
Výstava na stromech
Jitka a Květa Válovy: Dvě těla, jedna duše
Josef Mánes - dílo a jeho doba
Jaroslav Valečka: Báchorky a balady
Jiří Černý: Pocta nejen fialové
P o d v a c á t é
Hynek Alt: How soon is now
Jan Tichý: Obrazy a kresby
Jan Svoboda: Odmocnina z malby
Cesty do pravěku aneb ve stopách Zdeňka Buriana
Jiří Kovanda: O deset minut dřív
Karel Adamus: Minimální metafory
Tomáš Absolon: RAFA MATA
Osobní výběr VIII - chebská výtvarná skupina CHEVYS
Ludvík Kuba (1863-1956)
Maja Nagelowa: Na kromje
Nejedna rodina: Jirousovi, Padrtovi, Ságlovi
Josef Svoboda - scénograf
Peter Uchnár, Igor Piačka: Cum fabulis mundi - S příběhy světa
Hana Puchová: V čiré radosti