Jakub Šimčík - Jsme cizinci. Tady i tam.
Peter Fabo
Alois Mikulka - Létat je tak snadné
Tomas Rajlich - Zcela abstraktní retrospektiva
Eduard Ovčáček – Intermediální přesahy
Tomáš Švéda - kresby
František Skála Jízdárna
Výtvarníci Charty 77
After Rembrandt: Jan Uldrych
Alfred Šupík: Můj velký svět – Moje domovina. Fotografické cesty 1975–2010
Antonín Kanta - Světlo nitra
Automat na výstavu. Československý pavilon na Expo 67 v Montrealu
Vendula Mlejnská (1988) – Cities
Toy_Box - Práce na papíře
Jitka Svobodová: 4 a půl cyklu (2010-2017) / Marián Mudroch: Talent intuície
Nový zlínský salon 2017 Co je současný obraz?
Radek Kratina – Konstanty a proměnné
Umění kuté v železe
Nájemní bydlení - zapomenutý segment české architektury - včera, dnes a zítra
Od nitě ke košili - Textil a móda středověkých Pražanů
Jan Samec st.: Země zadumaná
Václav Sokol - Sklenice, patníky a jiné kresby
Rudolf Kremlička (1886 – 1932) - Cesta k modernímu obrazu
Jože Plečnik: Pražský hrad & Zacherlův dům
Josef Hoffmann – Otto Wagner – O užitku a působení architektury
Jiří Slíva - Stop Time
Obraz a slovo v českém výtvarném umění šedesátých let
Stavy mysli / Za obrazem
Michal Machat: Úniky - Malba, kresba, grafika, plastika
Díla českých umělců 20. století (stálá expozice)
Surrealismus a koláž
New! New!
Vojta Pavlíček — Newborn
Bob Dylan – Na Cestě
Architekti Pražského hradu po Plečnikovi
Sculpture Line / Olbram Zoubek, Veronika Psotková
Sculpture line
UMÍ! Porta - hudební festival i společenský fenomén
Kamila Ženatá: Horizont událostí (finále)
Tabule času
Sebastião Salgado - Genesis
Rostislav Zárybnický – Z ateliéru opravdového malíře
Václav Litvan - Na povrchu
Matti Kujasalo – Retrospektivní výstava 1971–2017
Vojtěch Hynais - skici, studie, návrhy
Asie v letních barvách
Orit Ishay - Země jelena
Milan Sodoma / The Hunt for Moby Dick
Zdeněk Fuksa – Grafika ze sbírek HG
Andělé z Aleppa
Margot Pilz
Dichtung und Wahrheit - Brno Art Open – Sochy v ulicích
Slavné vily Prahy 5
Jonáš Ledecký – Komiksová tvorba
Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)
Igloo 5 – Martin Janíček - Řeč zvuku
Birgitt Fischer - Mezi lesy / Zwischen den Wäldern
Jürgen Große - Dočasné pohledy / Schauseite
Postkonceptuální antikoncepce
Silver Wave - Lucie Mičíková, Veronika Přikrylová, Martin Zvěřina
Emil Filla a jeho žáci z cyklu Pohledy do galerijních sbírek
Pavel Brázda: Xerografie a koláže 2000 - 2006
Na dosah II.
Zorka Ságlová – Retrospektiva
Jiří Korec - Postavy
Proměny Siamu
Lukáš Machalický - Těleso ponořené do tekutiny
Afterbirth of a Dream
Zdena Strobachová
Poklady Jana Zrzavého
Sochař Čestmír Suška
Ignác František Platzer (1717–1787) - Kresby
Crashtest 7: Rekonstrukce AVU 93/94
Francisk Skoryna a Praha
Dar Jánuše Kubíčka
Jindřich Štreit — Ruku v ruce - touha je zázrak
Miloslav Troup - 100 let
Anamnéza pozorovatele
Martin Rauch – Formovat zemi /Refined Earth
Vojta Hurych: Zákulisí Smetanovy Litomyšle
Jan Zhoř: Artificial Intelligence (obrazy, koláže, sousoší)
Ilustrace a portréty - Stanislav Kolíbal, Vlasta Prachatická, Markéta Prachatická
Dva břehy řeky Léthé - Cháronovo poselství
Jan Knap
Malířka Lííída Jandová
Jan Pištěk - K okraji viditelného
Pavla Gajdošíková & Jan Pfeiffer - Někde se něco koná
#Prolomit Stigma
Dějiny nemocniční péče v Opavě
Auto Italia - Loss Leader
Hanne Lippard: *ahem*
Lenka Klodová - Napřed úcta, potom láska
Romana Drdová - Písmo bez kostí
170 let Pražská plynárenská
Bearth & Deplazes - Amurs
Robert Houzar - Tlak
Hana Puchová – PEVNÉ VAZBY
Jiří Ryšavý - Malba
Anežka LIVE!
František Kyncl - Nekonečné universum zachycené v plastikách přední osobnosti československého konstruktivismu.