18. března (pondělí)

17:30 The Artivist Lab, Praha 1 - vernisáž výstavy Krym za odlivu, Maria Kulikovska, Vitaly Fomenko, Sofia Tocar, Anton Naumliuk - pořádá Člověk v tísni

18:00 GHMP, Dům fotografie, Praha 1 - Vernisáž Jiří Hanke: Fotografie 1973–2018

19. března (úterý)

11:00 Galerie Václava Špály, Praha 1 - zahájení projektu MARCEL DUCHAMP - PŘEDPONA NAŠEHO ČASU

17:30 GHMP, Dům u kamenného zvonu - Příběhy soch: Ladislav Šaloun a pomníky mistra Jana Husa (rezervace)

18:00 Galerie kritiků, Praha 1 - vernisáž výstavy Jaroslava Svobody a Tomáše Tótha: Vnitřní světy

18:00 Galerie Nová síň, Praha 1 - vernisáž výstavy Vladimír Svoboda: OBRAZY / Michal Šarše: SOCHY 

18:00 Černá labuť Gallery, Praha 1 - Je jenom to, co je - setkání s autorem Jiřím Votrubou

20. března (středa)

17:00 Muzeum umění Olomouc, Mozarteum - přednáška Malíř Johann Wenzel Bergl

17:00 Dům umění města Brna, Dům umění - komentovaná prohlídka výstavy Pavel Korbička: DEFLECTION

17:00 Galerie výtvarného umění v Chebu - přednáška Štěpán Vácha: Caravaggio (2. díl)

18:00 Galerie hlavního města Prahy - Prof. Khadija von Zinnenburg Carroll: Umělci tvořící napříč kontinenty / přednáška

18:00 Plato Ostrava - Kočovná společnost (Fesl, Sobotovičová) - performativní večer

18:00 Národní galerie Praha, Veletržní palác - komentovaná prohlídka expozice 1918–1938: První republika

21. března (čtvrtek)

10:00 Moravská galerie v Brně, Pražákův palác - BAREVNÉ DOPOLEDNE: SOCHAŘSKÁ LABORATOŘ

15:00 - 18:00 GHMP, Colloredo-Mandsfeldský palác - výtvarná dílna pro dospělé a seniory: Figurální ateliérová kresba I. / ke stálé expozici v Bílkově vile (rezervace)

17:00 Horácká galerie, Nové město na Moravě - vernisáž výstavy František Dörfl - grafika, pastely, objekty

17:30 Oblastní galerie Liberec - vernisáž výstavy Krása a půvab

17:30 Oblastní galerie Liberec - vernisáž výstavy Tetovaná mořská panna: Ovulář

18:00 Mělnické kulturní centrum, Galerie Ve Věži - vernisáž výstavy Lenky Falušiové: Podoby lesa

18:00 - 21:00 Pragovka Gallery, Praha 9 - Korzo Pragovka / Sandoz Experience - přednáška, promítání, komentovaná prohlídka, setkání s umělkyní

18:00 GHMP, Městská knihovna - přednáška Dietmar Guderian: Konstruktivní umění v průběhu věků

18:30  Muzeum umění Olomouc, Muzeum moderního umění - vernisáž výstavy Václav Cigler: Kresby

19:00 Centrum současného umění DOX, Praha 7 - vernisáž výstavy JIŘIČNÁ

22. března (pátek)

17:00 Západočeská galerie v Plzni, výstavní síň Masné krámy - komentovaná prohlídka výstavy Jdi na venkov!

19:00 Centrum architektury a městského plánování, Praha 2 - vernisáž výstavy Olověný Fuchs f Kleci

23. března (sobota)

13:00 - 17:00 Museum skla Portheimka, Praha 5 - Pískosochy - workshop pro děti i dopělé (rezervace)

14:00 GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác - lektorská prohlídka historických interiérů Colloredo-Mansfeldského paláce

14:00 Praha Braník - Vetřelci a volavky s GHMP – komentované procházky s Pavlem Karousem

15:00 GASK Kutná Hora - Slavnostní zahájení výstavní sezony

24. března (neděle)

14:30 Moravská galerie v Brně, Pražákův palác - RODINNÉ ODPOLEDNE: SOCHAŘSKÁ LABORATOŘ