11. března (pondělí)

18:00 The Artivist Lab, Praha 1 - diskuze Fifty Shades of Anti-Semitism

12. března (úterý)

15:00 Ministerstvo zemědělství, Praha 1 - vernisáž výstavy Klára Sedlo: Bizarní poklady

16:30 Galerie výtvarného umění v Ostravě - přednáška Mnichovský astronomický sborník

17:00 Kulturně komunitní centrum ART, Praha 7 - přednáška Kurt Gebauer – O českých umělcích z let 1968–1989

17:30 GHMP, Dům u kamenného zvonu - Příběhy soch: Svatováclavský pomník a dílo Josefa Václava Myslbeka (rezervace)

18:00 Dům umění města Brna, Dům umění - vernisáž výstavy František Demeter: Rozptýlená koncentrace

18:00 Dům umění města Brna, Dům umění - vernisáž výstavy Pavel Korbička: DEFLECTION

18:00 Kavárna Jericho, Opatovická 26, Praha 1 - vernisáž výstavy PETR ŠTĚPÁN: GRAFIKA a OBRAZ

18:00 Slovenský dom v Prahe, Praha 1 - vernisáž výstavy - Mirka Hrdinová "Okraje"

18:00 Karlín Studios, Praha 8 - Mark Fridvalszki: Komentovaná prohlídka za účasti kurátora

18:30 Museum Kampa, Praha 1 - Kurátorská komentovaná prohlídka výstavy Síla činu (rezervace)

19:00 Galerie Jaroslava Fragnera - Přednáška Markéty Svobodové Ženský element a Bauhaus

13. března (středa)

17:00 Dům umění města Brna, Dům pánů z Kunštátu - přednáška WE WILL NOT CHANGE OUR SHOW / Vše o mé Madonně

17:00 Galerie výtvarného umění v Chebu - přednáška Marcela Fišera: Edvard Munch a jeho české ozvěny

17:30 Galerie V zahradě, Kolín - vernisáž výstavy KAREL SLÁDEK: PANOPTIKUM BÍLÝCH VRAN. Obrazy

18:00 Mělnické kulturní centrum, Masarykův kulturní dům - vernisáž výstavy třiceti vítězných snímků soutěže JAZZ WORLD PHOTO 2018

18:00 Galerie Dolmen, Praha 1 - vernisáž výstavy XÉNIA HOFFMEISTEROVÁ

18.30 Galerie Moderna, Praha 1 - vernisáž výstavy Toyen: U Zlatého slunce

19:00 NYU Prague, Praha 1 - přednáška Nicholas Mirzoeff: Visual Thinking in Dangerous Times (rezervace)

14. března (čtvrtek)

10:00 Moravská galerie v Brně, Pražákův palác - BAREVNÉ DOPOLEDNE: HOKUS POKUS. Program pro děti 2−6 let s rodiči.

16:00 - 19:00 DOX, Praha 7 - Tatalogik – grafický workshop s Milanem Caisem

17:00 KUPE, Opava - vernisáž výstavy fotografií Peter Korček: Stanice

17:00 Muzeum umění a designu Benešov - vernisáž výstavy KRISTÍNA HONZÍRKOVÁ: ATYPICKÁ ROMANCE

17:00 Galerie umění Karlovy Vary - vernisáž výstavy Mapa světa Karla Teigeho

17:00 Muzeum Českého krasu, Beroun - vernisáž: Dobrodružství cyklistiky - éra vysokého kola v Čechách

17:30 Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích - vernisáž výstavy Kamil Lhoták

17:30 Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích - vernisáž výstavy Ivan Ouhel

17:30 Galerie Václava Špály, Praha 1 - komentovaná prohlídka výstavy Patricie Fexová: SKLAD KRAJIN

17:00 Muzeum umění a designu Benešov - vernisáž výstavy MUD* PRO ŠETLÍKA: O UB12

17:00 Muzeum umění a designu Benešov - vernisáž výstavy JIŘÍ VOVES: VRSTVY ZAPOMNĚNÍ II

18:00 Winternitzova vila, Praha 5 - zahájení výstavy Adolf Loos - Modely

19:00 Akademie výtvarných umění, Praha 7 - Kino výtvarných umění: Profil - Naivní umění

15. března (pátek)

19:00 Museum Kampa, Praha 1 - vernisáž výstavy Rafani: O nevyvratitelnosti

16. března (sobota)

10:00 Moravská galerie v Brně, Pražákův palác - SOBOTNÍ ATELIÉR: JAK SE DĚLÁ GALERIE? Program pro děti 6−12 let.

13:00 - 18:00 GHMP, Dům u kamenného zvonu - sobotní výtvarný workshop: Jiné dimenze / k výstavě Sonda 1 – Příběh slovenského (post)konceptuálního umění

16:00 Galerie Josefa Jambora, Tišnov - vernisáž výstavy Adam Kašpar: Klenbou-Brázdou

16:00 Galerie Supice, Tábor - vernisáž Petra Šrámková - Souznění

19:00 Winternitzova vila, Praha 5 - přednáška prof. Yoshio Sakurai - Domy Adolfa Loose

17. března (neděle)

15:00 Národní galerie Praha, Salmovský palác - komentovaná prohlídka výstavy Salm Modern #1: Možnosti dialogu