25. února (pondělí)

26. února (úterý)

14:00 Obecní dům, Praha 1 - workshop: Autorská kniha, sešit, leporelo s Pop - Pap

16:30 Galerie výtvarného umění v Ostravě - komentovaná prohlídka výstavy DESET - současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

17:00 Dům umění Ústí nad Labem - moderovaná diskuze Město jako obraz a zkušenost: linie konfliktu

18:00 Galerie Vltavín, Praha 1 - vernisáž výstavy Martin Salajka: Grafika

18:00 Galerie NTK, Praha 6 - After New Media - vernisáž / opening - Výstava studentů a absolventů Ateliéru Nová Média 2 AVU

18:00 Pragovka Gallery, Praha 9 - Vernisáže na Pragovce - A Girl Named Sandoz / Lea Petriková, Nová gravitace II. / Monika Žáková, Patrik / Veronika Přikrylová

27. února (středa)

10:00 - 14:00 Galerie hlavního města Prahy, Dům u kamenného zvonu - Vnější a vnitřní realita II. – workshop pro děti s rodiči na mateřské a rodičovské dovolené / k výstavě Sonda 1 – Příběh slovenského (post)konceptuálního umění (na rezervaci)

17:00 Galerie výtvarného umění v Chebu - přednáška Richarda Biegla Zrození gotické architektury ve Francii

17:30 Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích, Gotické Dvojče - vernisáž výstavy Pavel Lakomý: Resumé

18:00 Obecní dům, Praha 1 - dernisáž výstav Grafika roku 2018 a Cena Vl. Boudníka

28. února (čtvrtek)

16:30 Národní galerie Praha, Salmovský palác - komentovaná prohlídka výstavy Salm Modern #1: Možnosti dialogu pro pedagogy

17:00 Muzeum umění Olomouc, Mozarteum - přednáška Kristova cesta na Golgotu / Geneze a ikonografie křížových cest

18:00 Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Galerie Alternativa - vernisáž výstavy Martin Vlček: Fragmenty nomádova koberce

18:00 Galerie hlavního města Prahy, Dům u kamenného zvonu - komentovaná prohlídka výstavy Sonda 1 – Příběh slovenského (post)konceptuálního umění s autory Monogramistou T.D. a Jaro Vargou

18:00 Topičův salon, Praha 1 - Vernisáž výstavy Petr Stibral: Doma

18:00 Polansky Gallery, Praha 7 - vernisáž dvou výstav Lito Kattou - Gaia a Leon Eisermann - A Long Goodbye

18:15 Národní galerie Praha, Palác Kinských - komentovaná prohlídka Bonjour, Monsieur Gauguin: Čeští umělci v Bretani

18:30 Muzeum umění Olomouc, Muzeum moderního umění - vernisáž výstavy Místo činu: Pécsi Műhely

18:30 Muzeum umění Olomouc, Muzeum moderního umění - vernisáž výstavy Miroslav Šnajdr st.

19:00 Národní galerie Praha, Veletržní palác - Grand Opening 2019 a také vernisáž výstavy 400 ASA: Fotografie

1. března (pátek)

10:00 Galerie hl. města Prahy, Colloredo-Mansfeldský palác, edukační centrum - workshop pro děti s rodiči na mateřské a rodičovské dovolené k výstavě Transformace geometrie

19:00 Kvalitář, Praha 1 - vernisáž výstavy 999% OFF, autorů Davida Krňanského, Juliuse Reichela, Namora Ynrobyv a Štěpána Marko

2. března (sobota)

10:00 Moravská galerie v Brně, Místodržitelský palác - SOBOTNÍ ATELIÉR: MASOPUST V GALERII

13:00 Galerie hl. města Prahy, Colloredo-Mansfeldský palác, edukační centrum - výtvarný workshop: Symbiózy a vztahy k výstavě Éntomos: Hulačová – Keresztes – Janoušek

3. března (neděle)