21. ledna (pondělí)

22. ledna (úterý)

17:00 Galerie výtvarného umění v Ostravě - Vernisáž výstavy DESET / Současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

17:00 Galerie výtvarného umění v Ostravě - Vernisáž výstavy (KON)TEXTY Jána Mančušky

17:00 Dům umění Ústí nad Labem - Výzkumné sondy k dějinám ukrajinské kultury - přednáška Petra Kaliny

17:30 Galerie hl. města Prahy - Colloredo-Mansfeldský palác, edukační centrum - přednáška Příběhy soch: Rodina Brokoffů a české barokní sochařství

18:00 Galerie Josefa Sudka, Praha 1 - Komentovaná prohlídka Bohumil Vavroušek: Podkarpatská Rus

18:00 Café Jericho, Opatovická 26, Praha 1 - vernisáž výstavy obrazů Štěpána Molína: Místo činu

18:00 White Pearl Gallery, Praha 2 - komentovaná prohlídka výstavy Matěj Olmer _ Requiem za svět 

18:00 Galerie Gambit, Praha 3 - Vernisáž Barbora Dohnalová aka von Grim - Fantom

19:00 Centrum architektury a městského plánování, Praha 2 - Umělecká díla ve veřejném prostoru - Př​edstavení a křest publikace Umělecká díla na veřejných prostranstvích hl. m.

23. ledna (středa)

16.30 Muzeum umění Olomouc - Muzeum moderního umění - poslední komentovaná prohlídka výstavou Rozlomená doba 1908-1928

17:00 Galerie Hollar, Praha 1 - komentovaná prohlídka výstavy Jubilanti Hollaru 2019

18:00 Národní galerie, Veletržní palác - Surrealismus za První republiky 1918-1938 - komentovaná prohlídka s Annou Pravdovou

18:00 Muzeum umění a designu Benešov - Vzpomínkový večer - Odkaz Jana Palacha

19:15 Studio Bubec, Praha Řeporyje - Komentovaná prohlídka výstavy Adam Velíšek „Pohyblivá sochařská alej"

24. ledna (čtvrtek)

10:00 Oblastní galerie Liberec - Richard Loskot: komentovaná prohlídka výstavy

14:00 - 16:00 Galerie Středočeského kraje, Kutná hora - Komentovky: MICL a Kristýna Erbenová

17:00 Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě - vernisáž výstavy Society of shame (EPOS 257, Vendula Chalánková, František Novák, TIMO, TOY_BOX)

18:00 Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě - vernisáž výstavy Tereza Bartůňková, Eva Jaroňová, Lucie Lučanská: Výjevy ze života světice

17:30 Galerie Václava Špály, Praha 1 - komentovaná prohlídka výstavy Adam Štech: Podle skutečné události

18:00 Galerie hl. města Prahy - Dům fotografie, Revoluční 5, Praha 1 - komentovaná prohlídka výstavy Gisèle Freund a Timm Rautert: Havel, Kundera a Sudek očima fotografů v roce 1967

19:00 Galerie hl. města Prahy - Colloredo-Mansfeldský palác - vernisáž výstavy Start Up / Eliška Havlíková: MÍT CHUŤ. JÍT DÁL

19:00 Nová galerie, Praha 2 - BIG Little Big Horn - Jakub Tomáš a Martin Skalický 

19:00 Vnitroblock, Praha 7 - Vernisáž: Marek Ehrenberger / Not Good Enough

25. ledna (pátek)

17:00 Galerie výtvarného umění v Náchodě - vernisáž výstavy Tkáň. Informelní tendence českého umění ve sbírkách Alšovy jihočeské galerie

17:00 Galerie výtvarného umění v Náchodě - vernisáž výstavy Miroslav Vystrčil – Retrospektiva

17:00 Galerie výtvarného umění v Náchodě - vernisáž výstavy Josef Pokorný (1901–1944) - výtvarné návrhy pro užité umění

19:00 Museum Kampa, Praha 1 - vernisáž výstavy Ivan Pinkava a Vojtěch Míča: Vitální kolaps

19:30 Horácká galerie, Nové město na Moravě - ARTkinoHG: S láskou Vincent

26. ledna (sobota)

10:00 - 15:00 Kulturně komunitní centrum Art, Praha 7 - Moje Červená kniha - ztvárňujeme své vlastní sny

13:00 - 18:00 Galerie Středočeského kraje, Kutná hora - Doprovodný program k výstavě Ladislava Šalouna: Dotek osudu

13:00 - 17:00 Museum skla Portheimka, Praha 5 - Pískovačka: workshop pískování skla pro dospělé i děti (na rezervaci)

14:00 - 22:00 Centrum současného umění Dox, Praha 7 - Open House Dox 10 - Výstavy / komentované prohlídky / rodinné dílny / speciální dětský koutek / workshopy / večerní program / DJs / oheň / občerstvení a mnoho dalšího… Vstup po celý den zdarma.

18:00 Galerie Villa Pellé, Praha 6 - komentovaná prohlídka výstavy Michal Škapa – Babylon

27. ledna (neděle)

14:00 a 16:00 Museum Kampa, Praha 1 - Hravá rodinná prohlídka Musea Kampa s kouzelnými 3D brýlemi (na rezervaci)

14:00 - 16:00 Moravská galerie v Brně - Workshop k výstavě Inez Tuschnerová

15:00 Oblastní galerie Liberec - Para - Keramika - Grafika (komentovaná prohlídka výstavy)

16:30 Moravská galerie v Brně - Komentovaná prohlídka výstavy Inez Tuschnerová

17:30 Moravská galerie v Brně - Komentovaná prohlídka výstavy Jiří Kuhnert: Sketch the Dream