29. října (pondělí)

udalosti44 fb

 

17:00 Fakulta architektury ČVU

T v Praze, Praha 6 - vernisáž výstavy ke 100 letému výročí Československa: Vize a realita

30. října (úterý)

13:30 - 17:00 Kulturně komunitní centrum ART, Praha 7 - Kurz Vášeň pro akvarel

17:30 Galerie hl. m. Prahy - Colloredo-Mansfeldský palác, edukační centrum - přednáška Příběhy soch III: Jezdecký pomník v českém sochařství

18:00 Dům umění, Brno - Vašulka Kitchen Brno - Grand Opening, Centrum umění nových médií Vašulka Kitchen Brno má propojit raná díla elektronických médií s živou uměleckou současností

18:15 Národní Galerie Praha, Valdštejnská jízdárna - Speciální komentovaná prohlídka výstavou Františka Kupky s historičkou umění Michaelou Vrchotovou

19:00  Muzeum umění Olomouc - Mozarteum - přednáška Ladislava Daniela: Botticelli

31. října (středa)

16:30  Muzeum umění Olomouc - Kurátorská prohlídka výstavy Rozlomená doba s Šárkou Belšíkovou

17:00 Galerie města Olomouce, Olomouc - vernisáž výstavy Miroslav Šnajdr st.: HUDBA a MALBA / MALBA a HUDBA

17:00 Galerie výtvarného umění, Cheb - komentovaná prohlídka výstavy Velký obraz. Divadelní opony v českých zemích v 19.-21. století

17:00 Galerie Hollar, Praha 1 - vernisáž výstavy Eduard Ovčáček: Struktury

17:30 Villa Pellé, Praha 6 - Zuzanka a její svět - Křest knihy, kterou vydává nakladatelství Albatros, spojený s besedou na téma Žena v komiksech a další tvorbě Bohumila Konečného

1. listopadu (čtvrtek)

16:00 Čistírna odpadní vod Bubeneč, Praha 6 - Komentovaná prohlídka a dernisáž výstavy Yes babi(y)

17:00 Krajská vědecká knihovna Liberec - Zuzana Kadlecová - Ilustrace - vernisáž

18:00 Moravská galerie - Uměleckoprůmyslové muzeum, Brno - vernisáž výstavy Jiří Kuhnert: Sketch the Dream

18:00 White Pearl Gallery, Praha 2 - Martin Salajka _ Zombie Rituals - vernisáž

18:00 DSC Gallery, Praha 1 - vernisáž výstavy Ašot Haas | Geocode - Výstava Geocode se v jádru zabývá výzkumem vztahu mezi filozofií, technologiemi, neurovědou a přírodou

19:00 Dox, Praha 7 - Člověk v říši (ne)svobody - budou diskutovat finský spisovatel a neurovědec Jussi Valtonen a česká spisovatelka a výtvarnice Markéta Baňková, vstupné 60 Kč

19:00 Trafo Gallery - Křest knihy a vernisáž výstavy Jan Kaláb: Point of Space

2. listopadu (pátek)

19:00 Galerie Ludvíka Kuby, Poděbrady - vernisáž výstavy Martin Němec: Sýýýr

3. listopadu (sobota)

20:00 Pragovka Gallery, Praha 9 - The New Solarism @Pragovka Gallery - Concert of violinist Izabela Kałduńska hosted by Temporary Paradises

4. listopadu (neděle)